Sitesi çerezler kullanır. Daha fazla bilgi.
 • ganoderma ganoderma-text ÇİNDE BİNLERCE YILDIR
  ÇOK ETKİLİ BİR BİTKİ
  OLARAK BİLİNİYOR.
  UZUN SÜRELİ KULLANIMDAN
  SONRA BİLE YAN ETKİSİ
  OLMAYAN BİR BİTKİDİR.
  BEDENİN GENEL DURUMUNU
  DÜZENLER VE BAĞIŞIKLIK
  SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRİR.
 • ganoderma ONE DRAGON MODELL ÜRETIMDEN SATIŞA KADAR TÜM SÜREÇ ŞİRKET TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.
 • ganoderma HAYELLERİNİZİ
  DXN-LE GERÇEKLEŞTİRİN!
  SAĞLIĞINIZA
  DİKKAT EDİN!
  MADDİ AÇIDAN
  BAĞIMSIZ OL!
  DAHA YÜKSEK YAŞAM
  STANDARTLARI TADINI ÇIKAR.
  KENDİNİ GERÇEKLEŞTİR!
video ŞİMDİ
KATIL!

Sitenin Sahibi

Lajos ve Andrea <br>DXN Executive Star Diamond<br><br>Neden bize katılmak? Cünki biz DXN online satışda basariliyik . Eğer bu Ağ formu çok daha sempatikse , o zaman size yardımcı olabiliriz,  nasıl sıfırdan inşa etmek için başarılı bir online iş DXN dir!

Lajos ve Andrea
DXN Executive Star Diamond

Neden bize katılmak? Cünki biz DXN online satışda basariliyik . Eğer bu Ağ formu çok daha sempatikse , o zaman size yardımcı olabiliriz, nasıl sıfırdan inşa etmek için başarılı bir online iş DXN dir!

dxn.lajos@gmail.com

Skype: dxnlajos

ID:310013424

 

E-bülten Aboneliği

İsim:

E-posta:

Ürün Açıklaması
İş Fırsatı

Kutucukta gördüğünüzü yazınız!

captcha
Yeni yollayınız!

Güncel

2015 yiılına ait işlem hacmi verilerine göre DXN dünyanın en büyük doğrudan satış şirketleri arasında 24. sırada yer almaktadır.

Haber

DXN ganoderma kahve, Ganoderma mantarı içeren ürünler DXN ürünleri, gerçek müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak, bunların kullanımı için ölçülebilir yararlar.

Güncel Blog Yazıları

DXN TÜRKİYE SEMİNERLERİ

2017. Aralık 3. Pazar

EKİM AYI DXN PROMOSYON PAKETİ

2017. Ekim 9. Pazartesi

Németi (Ausztri A)  Bolga van  Cseh  Németi (Németország)  Más Európai országok a  spanyol  francia  Görög  magyar  OLASZ  Nederlands  Lengyel  Português  Román  orosz  Svéd  szlovén  a Szlovákiáb  Németi (Törökország)  ukranian  brit  a kéz  Ausztrál  DXN Global

 

DXN TurkeyLajos:

İşe ilk girdiğimde çok fazla satış deneyimim yoktu. Fakat  kendi işimin patronu olmak istediğimi biliyordum ve DXN Satış ve Pazarlama Planı’nın nasıl işlediğini okuduğum  zaman zirveye çıkmaya karar verdim. Çok sıkı çalışma ve fedakarlık gerekti fakat şimdi  çabalarımın karşılığını alıyorum ve kendim için çalışma hayalimi bizzat yaşıyorum.

 

Andrea:

DXN İşi’ne başlamak için karar verdiğim zaman gelirimi artıracak bir yol arıyordum. Bir anne olarak bir çocuğa kendisini özel hissettirecek ufak tefek eğlenceli şeyler alabilmeyi istiyordum. Beni DXN’e çeken şey geleceğiniz konusunda sahip olduğunuz özgürlük ve kontrol oldu. Beni işe tanıştıran kişinin sadece ekstra para kazanmadığını ayrıca yaptığı işten hoşlandığını da gördüm. Şöyle düşündüm: Bunu ben de yapabilirim. Ve doğru - ben yapabiliyorum! Hayatıma ve hedeflerime uyan bir düzenim var ve yaptığım işten gurur duyuyorum.

 

DXN hedefi dünyadaki herhangi bir ülkesinde sağlık-bilinçli insanlar yönelik mevcut Ürünler olmak. Kısa bir süre bir ülke için yeni bir pazar açmak, böylece Türkiye işadamları ve tüketicilerin yaşayan DXN olmanın avantajlarından eksiksiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu şekilde Türk toplumunda kahve tüketicilerin olanağını vermiştir, doğrudan ürünlerimizi satarak hedeflerine ulaşmak için. Her zaman bir kar elde etmek, bir fincan kahve tüketildiğinde, kim bu inanılmaz fırsatla gösterecektir. 81 milyon kişi Türkiye'nin nüfusu, olduğu kahve tüketici yetişkin nüfusun% 83. DXN ürünleri, gerçek müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak, bunların kullanımı için ölçülebilir yararlar. DXN distribütörü için büyük bir pazar fırsatı vardır. Halkın çoğunluğu, kahve tüketen değil, ama kahve bağımlısı. basit bir matematiksel formül: Sen, daha fazla gelir elde edebilirsiniz, ağınızda daha fazla tüketiciyi (düzenli müşteri) çekmek. En yatıştırıcı gelince, deneyim, ona iradesini vazgeçmeye isteksizlik gösterdi, DXN tüketici istikrarlı olacaktır.

 

DXN Türkiye'nin katılımı: http://dxn.dxnturkey.com

 

Neden bize katılmak?

Cünki biz DXN online satışda basariliyik . Eğer bu Ağ formu çok daha sempatikse , o zaman size yardımcı olabiliriz, nasıl sıfırdan inşa etmek için başarılı bir online iş DXN'dir! Ne yazık ki, daha Türk-dil bir pazarlama planı yok, ancak Türk ofis de bunu açıldıktan sonra satışa sunulacak!

 

DXN online destek sistemi ve teşvik eden uluslararası iş kurma yarının çevrim içi destek sistemi offline iletişim otoriteye ek olarak bir iş-inşaatçılar sağlar güvenilirliği ve kalite etkisi de sağlayan! 

 

Dahili e-posta sistemi, Web Ajansı (http://tr.ganodermacenter.eu), eğitim videoları indirebilirsiniz, Online sunumlar, yüksek hizmet düzeyleri gibi çok amaçlı iletişim yaprak; hangisi diğer ağlar hangisi veya diğer iş sektörlerinde hangisi ağır, ağ inşaatçılar indirdi sırayla, tek seferlik kayıt ücreti, artı onları ücretsiz alabilirsiniz! 

 

Bir yararları gidebiliriz  ama belki bu yeterli değil  ve gerçekten iyi hissediyorum bir yerdir!  DXN Eğer gerçekten iyi bir yatırım olabilir anlamak için, Stressiz olursa,öğrenmek ve ücretsiz kopyalama MLM şirket çaba istiyormusunuz kolay, sağ yere geldiniz! Eğer kendinizi hızı ise, MLM kendi stilinizi inşa samimi bir ağa arıyorsanız Bunu buldu! Kimin ürünler tüketmek bir şirket arıyorsanız, Eğer anlaşma ilgilenen değilseniz, Daha sonra daha fazla kendinizi yormayın! 

 

Biz kimsenin bir Ferrari veya bir roket olmasını beklemektedir var! Acele etmeyin, dükkanda iyi vakit, süre basılırsa yok, öğrenmek, yeni arkadaşlar bulmak ve kahve ya da diğer ürünler, lezzet tat etkisini tadını çıkarın! Başlarken hazırsanız, linke tıklayın ve benimle bglanmak ve ben online aşağıdaki para kazanmak yardımcı olacağız! http://dxn.dxnturkey.com/products

 

Bize katılırsanız, online ağ yardımcı olmaktadır, ücretsiz alabilirsiniz http://dxn.dxnturkey.com Türk dil sitesi.

 

Andi és Lajos

 Lajos ve Andrea

 

The secret of our success is that what we do, we do with passion. 

 

Andrea, Alexandra és Réka

 My Family

 

 


I. DXN Business Builder Day

DXN üzletépítők napja


Executive Star Diamond 

DXN ESD kitűző


Executive Star Diamond team

DXN rendezvény

 

DXN sikertörténet

 

 

DXN sikertörténet Tóth Lajos ESD

 

DXN ESD

 

Szabóné Wenczler Ildikó - my sponsor

DXN szponzorokkal

 

Faragóné Keserű Judit és Faragó István - DD sponsor

DXN felső szponzoraim

 

Tóth Lajos és Tóthné Sipos Andrea - DXN ESD

DXN ESD páros

 

Schmidt Tamás - SD

első DXN gyémántom

 

Tóth Lajos - ESD és Schmidt Tamás SD

DXN gyémánt páros

 

 

DXN gyémánt - Tamás és Klári

 

Lesku Csilla, Koncsánszki János és Inci - Star Agent 

DXN Star Agent

DXN Facebook Share Facebook'ta Paylaş

© Copyright DXN Turkey 2015.